| Height | 172.5cm/5' 8'' |
| Waist | 69.5cm/27½'' |
| Bust | 36'' - 91.5cm |
| Hips | 37'' - 94cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 31'' - 79cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |





| Height | 172.5cm/5' 8'' |
| Waist | 69.5cm/27½'' |
| Bust | 36'' - 91.5cm |
| Hips | 37'' - 94cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 31'' - 79cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |