| Height | 166cm/5' 5½'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 33'' - 84cm |
| Hips | 35'' - 89.5cm |
| Inseam | 30½'' - 78cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |


| Height | 166cm/5' 5½'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 33'' - 84cm |
| Hips | 35'' - 89.5cm |
| Inseam | 30½'' - 78cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |