| Height | 159.5cm/5' 3'' |
| Waist | 64cm/25'' |
| Bust | 30'' - 76.5cm |
| Hips | 30'' - 76.5cm |
| Dress | 4-6 uk |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Brown |

| Height | 159.5cm/5' 3'' |
| Waist | 64cm/25'' |
| Bust | 30'' - 76.5cm |
| Hips | 30'' - 76.5cm |
| Dress | 4-6 uk |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Brown |