| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 33½'' - 85cm |
| Hips | 37½'' - 95cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Hazel |










| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 33½'' - 85cm |
| Hips | 37½'' - 95cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Hazel |