| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 72.5cm/28½'' |
| Bust | 30'' - 76cm |
| Hips | 34½'' - 87cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 33½'' - 84.5cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |






| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 72.5cm/28½'' |
| Bust | 30'' - 76cm |
| Hips | 34½'' - 87cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 33½'' - 84.5cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |