| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 32½'' - 82.5cm |
| Hips | 34½'' - 87cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 31'' - 78.5cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |




| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 32½'' - 82.5cm |
| Hips | 34½'' - 87cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 31'' - 78.5cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |