| Height | 164.5cm/5' 5'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 33'' - 84cm |
| Hips | 31'' - 79cm |
| Inseam | 31'' - 79cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Green |

| Height | 164.5cm/5' 5'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 33'' - 84cm |
| Hips | 31'' - 79cm |
| Inseam | 31'' - 79cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Green |