| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 64.5cm/25½'' |
| Bust | 32½'' - 83cm |
| Hips | 35½'' - 90.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 30½'' - 77.5cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Red |
| Eyes | Grey |






| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 64.5cm/25½'' |
| Bust | 32½'' - 83cm |
| Hips | 35½'' - 90.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 30½'' - 77.5cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Red |
| Eyes | Grey |