| Height | 173cm/5' 8'' |
| Waist | 76.5cm/30'' |
| Chest | 38'' - 97cm |
| Hips | 37'' - 94.5cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 8 - 42 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Green |






| Height | 173cm/5' 8'' |
| Waist | 76.5cm/30'' |
| Chest | 38'' - 97cm |
| Hips | 37'' - 94.5cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 8 - 42 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Green |