| Height | 164.5cm/5' 5'' |
| Waist | 74cm/29'' |
| Bust | 32½'' - 82cm |
| Hips | 33'' - 84cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 31'' - 79cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Green |






| Height | 164.5cm/5' 5'' |
| Waist | 74cm/29'' |
| Bust | 32½'' - 82cm |
| Hips | 33'' - 84cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 31'' - 79cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Green |