| Height | 188.5cm/6' 2'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 38'' - 97cm |
| Hips | 39'' - 99cm |
| Inseam | 34'' - 86cm |
| Shoes | 9 - 43.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |







| Height | 188.5cm/6' 2'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 38'' - 97cm |
| Hips | 39'' - 99cm |
| Inseam | 34'' - 86cm |
| Shoes | 9 - 43.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |