| Height | 175.5cm/5' 9'' |
| Waist | 63cm/25'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 37'' - 94cm |
| Inseam | 35'' - 89.5cm |
| Shoes | 8 - 41 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |







| Height | 175.5cm/5' 9'' |
| Waist | 63cm/25'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 37'' - 94cm |
| Inseam | 35'' - 89.5cm |
| Shoes | 8 - 41 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |