| Height | 155cm/5' 1'' |
| Waist | 69.5cm/27½'' |
| Bust | 33½'' - 85.5cm |
| Hips | 36'' - 92cm |
| Inseam | 28½'' - 73cm |
| Shoes | 3.5 - 35.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |






| Height | 155cm/5' 1'' |
| Waist | 69.5cm/27½'' |
| Bust | 33½'' - 85.5cm |
| Hips | 36'' - 92cm |
| Inseam | 28½'' - 73cm |
| Shoes | 3.5 - 35.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |