| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 65.5cm/26'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 34'' - 86cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 31'' - 79cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Green |


| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 65.5cm/26'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 34'' - 86cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 31'' - 79cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Green |