| Height | 179cm/5' 10½'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 39'' - 99cm |
| Hips | 37'' - 94.5cm |
| Inseam | 34'' - 86.5cm |
| Shoes | 8.5 - 43 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |


| Height | 179cm/5' 10½'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 39'' - 99cm |
| Hips | 37'' - 94.5cm |
| Inseam | 34'' - 86.5cm |
| Shoes | 8.5 - 43 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |