| Height | 183cm/6' 0'' |
| Waist | 73.5cm/29'' |
| Chest | 35'' - 88.5cm |
| Hips | 38'' - 96cm |
| Inseam | 33'' - 83.5cm |
| Shoes | 10.5 - 45 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |

| Height | 183cm/6' 0'' |
| Waist | 73.5cm/29'' |
| Chest | 35'' - 88.5cm |
| Hips | 38'' - 96cm |
| Inseam | 33'' - 83.5cm |
| Shoes | 10.5 - 45 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |