| Height | 183cm/6' 0'' |
| Waist | 90cm/35½'' |
| Chest | 38½'' - 98cm |
| Hips | 42½'' - 108cm |
| Inseam | 34'' - 86cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |





| Height | 183cm/6' 0'' |
| Waist | 90cm/35½'' |
| Chest | 38½'' - 98cm |
| Hips | 42½'' - 108cm |
| Inseam | 34'' - 86cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |