| Height | 175.5cm/5' 9'' |
| Waist | 70.5cm/28'' |
| Bust | 36'' - 91cm |
| Hips | 38'' - 96.5cm |
| Inseam | 33'' - 84cm |
| Shoes | 8 - 41 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |

| Height | 175.5cm/5' 9'' |
| Waist | 70.5cm/28'' |
| Bust | 36'' - 91cm |
| Hips | 38'' - 96.5cm |
| Inseam | 33'' - 84cm |
| Shoes | 8 - 41 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |