| Height | 182.5cm/6' 0'' |
| Waist | 79cm/31'' |
| Chest | 38½'' - 98cm |
| Hips | 34½'' - 88cm |
| Inseam | 35'' - 88.5cm |
| Shoes | 9.5 - 44 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Blue |


| Height | 182.5cm/6' 0'' |
| Waist | 79cm/31'' |
| Chest | 38½'' - 98cm |
| Hips | 34½'' - 88cm |
| Inseam | 35'' - 88.5cm |
| Shoes | 9.5 - 44 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Blue |