| Height | 190cm/6' 3'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 44'' - 112cm |
| Hips | 30'' - 76.5cm |
| Inseam | 34'' - 86.5cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Brown |



| Height | 190cm/6' 3'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 44'' - 112cm |
| Hips | 30'' - 76.5cm |
| Inseam | 34'' - 86.5cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Brown |