| Height | 162cm/5' 4'' |
| Waist | 65.5cm/26'' |
| Bust | 31'' - 78.5cm |
| Hips | 34'' - 86cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 29'' - 74cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |



| Height | 162cm/5' 4'' |
| Waist | 65.5cm/26'' |
| Bust | 31'' - 78.5cm |
| Hips | 34'' - 86cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 29'' - 74cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |