| Height | 183cm/6' 0'' |
| Waist | 78.5cm/31'' |
| Chest | 39½'' - 100cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Inseam | 33½'' - 84.5cm |
| Shoes | 10.5 - 45 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Hazel |



| Height | 183cm/6' 0'' |
| Waist | 78.5cm/31'' |
| Chest | 39½'' - 100cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Inseam | 33½'' - 84.5cm |
| Shoes | 10.5 - 45 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Hazel |