| Height | 172.5cm/5' 8'' |
| Waist | 71.5cm/28'' |
| Hips | 38'' - 97cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Inseam | 28'' - 71.5cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |










| Height | 172.5cm/5' 8'' |
| Waist | 71.5cm/28'' |
| Hips | 38'' - 97cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Inseam | 28'' - 71.5cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |