| Height | 170.5cm/5' 7'' |
| Waist | 71.5cm/28'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 31'' - 79cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 31'' - 79cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |



| Height | 170.5cm/5' 7'' |
| Waist | 71.5cm/28'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 31'' - 79cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 31'' - 79cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |