| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 65.5cm/26'' |
| Bust | 33'' - 83.5cm |
| Hips | 30'' - 76cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Hazel |










| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 65.5cm/26'' |
| Bust | 33'' - 83.5cm |
| Hips | 30'' - 76cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Hazel |