| Height | 158cm/5' 2'' |
| Waist | 71cm/28'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 31'' - 79cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Blue |





| Height | 158cm/5' 2'' |
| Waist | 71cm/28'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 31'' - 79cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Blue |