| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 35½'' - 90cm |
| Inseam | 29'' - 74cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Brown |





| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 35½'' - 90cm |
| Inseam | 29'' - 74cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Brown |