| Height | 180cm/5' 11'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 36'' - 92cm |
| Hips | 38'' - 97cm |
| Inseam | 33'' - 84cm |
| Shoes | 11.5 - 46 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |



| Height | 180cm/5' 11'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 36'' - 92cm |
| Hips | 38'' - 97cm |
| Inseam | 33'' - 84cm |
| Shoes | 11.5 - 46 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |