| Height | 170.5cm/5' 7'' |
| Waist | 74cm/29'' |
| Bust | 36'' - 91.5cm |
| Hips | 33'' - 83.5cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 33'' - 83.5cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |




| Height | 170.5cm/5' 7'' |
| Waist | 74cm/29'' |
| Bust | 36'' - 91.5cm |
| Hips | 33'' - 83.5cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 33'' - 83.5cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |