| Height | 175.5cm/5' 9'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Chest | 36'' - 91.5cm |
| Hips | 34'' - 86.5cm |
| Inseam | 30'' - 76.5cm |
| Shoes | 9.5 - 44 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Blue |


| Height | 175.5cm/5' 9'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Chest | 36'' - 91.5cm |
| Hips | 34'' - 86.5cm |
| Inseam | 30'' - 76.5cm |
| Shoes | 9.5 - 44 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Blue |