| Height | 180cm/5' 11'' |
| Waist | 84cm/33'' |
| Chest | 39'' - 99.5cm |
| Hips | 36'' - 92cm |
| Inseam | 31'' - 79cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Grey |


| Height | 180cm/5' 11'' |
| Waist | 84cm/33'' |
| Chest | 39'' - 99.5cm |
| Hips | 36'' - 92cm |
| Inseam | 31'' - 79cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Grey |