| Height | 186cm/6' 1'' |
| Waist | 70cm/27½'' |
| Chest | 43½'' - 110cm |
| Hips | 30½'' - 77cm |
| Inseam | 36'' - 91cm |
| Shoes | 9 - 43.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |




| Height | 186cm/6' 1'' |
| Waist | 70cm/27½'' |
| Chest | 43½'' - 110cm |
| Hips | 30½'' - 77cm |
| Inseam | 36'' - 91cm |
| Shoes | 9 - 43.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |