| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 38'' - 96cm |
| Hips | 38'' - 97cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 7 - 40.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |



| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 38'' - 96cm |
| Hips | 38'' - 97cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 7 - 40.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |