| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 79cm/31'' |
| Bust | 33½'' - 85cm |
| Hips | 42'' - 107cm |
| Dress | 12 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |







| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 79cm/31'' |
| Bust | 33½'' - 85cm |
| Hips | 42'' - 107cm |
| Dress | 12 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |