| Height | 186cm/6' 1'' |
| Waist | 78.5cm/31'' |
| Chest | 38'' - 96cm |
| Hips | 37'' - 94cm |
| Inseam | 35'' - 88.5cm |
| Shoes | 10.5 - 45 |
| Hair | Platinium Blond |
| Eyes | Blue |




| Height | 186cm/6' 1'' |
| Waist | 78.5cm/31'' |
| Chest | 38'' - 96cm |
| Hips | 37'' - 94cm |
| Inseam | 35'' - 88.5cm |
| Shoes | 10.5 - 45 |
| Hair | Platinium Blond |
| Eyes | Blue |