| Height | 164.5cm/5' 5'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 31'' - 79cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Green |




| Height | 164.5cm/5' 5'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 31'' - 79cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Green |