| Height | 154.5cm/5' 1'' |
| Waist | 58.5cm/23'' |
| Bust | 33'' - 83.5cm |
| Hips | 36'' - 91cm |
| Dress | 6 uk |
| Inseam | 30'' - 76cm |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |







| Height | 154.5cm/5' 1'' |
| Waist | 58.5cm/23'' |
| Bust | 33'' - 83.5cm |
| Hips | 36'' - 91cm |
| Dress | 6 uk |
| Inseam | 30'' - 76cm |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |