| Height | 177.5cm/5' 10'' |
| Waist | 84cm/33'' |
| Chest | 40'' - 102cm |
| Hips | 32½'' - 82cm |
| Inseam | 36'' - 91cm |
| Shoes | 9 - 43.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |






| Height | 177.5cm/5' 10'' |
| Waist | 84cm/33'' |
| Chest | 40'' - 102cm |
| Hips | 32½'' - 82cm |
| Inseam | 36'' - 91cm |
| Shoes | 9 - 43.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |