| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Bust | 35'' - 88.5cm |
| Hips | 40'' - 101.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 31'' - 78.5cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Red |
| Eyes | Green |






| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Bust | 35'' - 88.5cm |
| Hips | 40'' - 101.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 31'' - 78.5cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Red |
| Eyes | Green |