| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 31'' - 79cm |
| Hips | 35'' - 89cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |






| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 31'' - 79cm |
| Hips | 35'' - 89cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |