| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 71cm/28'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 35'' - 89.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 32'' - 81.5cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Brown |







| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 71cm/28'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 35'' - 89.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 32'' - 81.5cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Brown |