| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 31½'' - 80cm |
| Hips | 37½'' - 95cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Blue |






| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 31½'' - 80cm |
| Hips | 37½'' - 95cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Blue |