| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 68cm/27'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 35'' - 88.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Blue |









| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 68cm/27'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 35'' - 88.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Blue |