| Height | 175.5cm/5' 9'' |
| Waist | 70.5cm/28'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 34½'' - 87cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 8½ - 41.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |




| Height | 175.5cm/5' 9'' |
| Waist | 70.5cm/28'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 34½'' - 87cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 8½ - 41.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |