| Height | 178cm/5' 10'' |
| Waist | 71.5cm/28'' |
| Bust | 39'' - 99.5cm |
| Hips | 38'' - 96.5cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 8½ - 41.5 |
| Hair | Platinium Blond |
| Eyes | Blue |




| Height | 178cm/5' 10'' |
| Waist | 71.5cm/28'' |
| Bust | 39'' - 99.5cm |
| Hips | 38'' - 96.5cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 8½ - 41.5 |
| Hair | Platinium Blond |
| Eyes | Blue |