| Height | 184cm/6' 0½'' |
| Waist | 68cm/27'' |
| Chest | 32'' - 81cm |
| Hips | 33½'' - 85cm |
| Inseam | 36'' - 91cm |
| Shoes | 7.5 - 41.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |












| Height | 184cm/6' 0½'' |
| Waist | 68cm/27'' |
| Chest | 32'' - 81cm |
| Hips | 33½'' - 85cm |
| Inseam | 36'' - 91cm |
| Shoes | 7.5 - 41.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |