| Height | 152.5cm/5' 0'' |
| Waist | 101.5cm/40'' |
| Bust | 47'' - 119.5cm |
| Hips | 53'' - 135cm |
| Dress | 20 uk |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |







| Height | 152.5cm/5' 0'' |
| Waist | 101.5cm/40'' |
| Bust | 47'' - 119.5cm |
| Hips | 53'' - 135cm |
| Dress | 20 uk |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |