| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 64cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 32½'' - 82cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Red |
| Eyes | Brown |






| Height | 165cm/5' 5'' |
| Waist | 64cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 32½'' - 82cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Red |
| Eyes | Brown |