| Height | 163cm/5' 4'' |
| Waist | 68cm/27'' |
| Bust | 34½'' - 87.5cm |
| Hips | 38'' - 96cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Inseam | 29'' - 74cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Blue |






| Height | 163cm/5' 4'' |
| Waist | 68cm/27'' |
| Bust | 34½'' - 87.5cm |
| Hips | 38'' - 96cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Inseam | 29'' - 74cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Blue |