| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 33½'' - 84.5cm |
| Hips | 34½'' - 87cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Blue |







| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 33½'' - 84.5cm |
| Hips | 34½'' - 87cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Blue |